Вантажопідіймальне обладнання 
|

Напряму від провідного виробника та імпортера
Чому саме наша компанія
Наша компанія самостійно імпортує все обладнання та комплектуючі
Прямий імпорт
Контроль якості
Вся продукція сертифікована
Краща ціна
Наявність паспорту якості
Сертифіковані фахівці
Ми завжди відкриті до партнерства
Якщо ви здійснюєте оптову закупівлю
для отримання коммерційної пропозиції
заповніть форму
Для отримання коммерційної пропозиції по оптовому прайсу необхідно
зробити замовлення від 10 штук
Виробник
ТОВ НВФ "ТКС" провідне підприємство України з виробництва і реалізації вантажопідйомних строп, вантажного оснащення, такелажу, промислової упаковки. Якість продукції ТОВ НВФ "ТКС" регламентується міжнародними стандартами і внутрішнім ТУ на кожен тип продукції. Компанія проводить регулярні випробування продукції, що виробляється на міцність і відповідність зазначеним характеристикам. Експертність компанії підтверджена більш ніж 10-річним досвідом, а також постійною співпрацею з найбільшими металургійними і сільськогосподарськими підприємствами України, такими як Інтерпайп; Метівест; Centravis; Дніпроспецсталь і інші.

Ручні лебідки від виробника - недорогі, прості у використанні

Найменш складний підйомник, легкий у транспортуванні й універсальний у застосуванні. Він приводиться в рух мускульною силою оператора за допомогою обертального руху елемента ручного приводу. Завдяки механізму множення зусилля він може піднімати або тягнути важкі вантажі.

Він універсальний і надійний - його можна використовувати в будь-якому місці без необхідності зовнішнього джерела живлення. Ручний привід виключає ризик простою через перебої в подачі електроенергії. Він пропонує велику різноманітність варіантів використання. Може також працювати в горизонтальному положенні під час позиціонування, натягування або витягування важких деталей. Він підходить для кріплення вантажів. Він може піднімати вантажі вагою до 50 тонн.

Як вибрати правильну вантажопідйомність ручної лебідки?

Вантажопідйомність 120% від ваги брутто вантажу забезпечить ефективну і безпечну роботу. Занадто велика вантажопідйомність призведе до більш повільного і неефективного підйому, але зате буде більш універсальною. Інформацію про фактичну вагу багатьох вантажів можна знайти в Інтернеті.

Ручные лебедки от производителя - недорогие, простые в использовании

Наименее сложный подъемник, легкий в транспортировке и универсальный в применении. Он приводится в движение мускульной силой оператора посредством вращательного движения элемента ручного привода. Благодаря механизму умножения усилия он может поднимать или тащить тяжелые грузы.

Он универсален и надежен - его можно использовать в любом месте без необходимости внешнего источника питания. Ручной привод исключает риск простоя из-за перебоев в подаче электроэнергии. Он предлагает большое разнообразие вариантов использования. Может также работать в горизонтальном положении при позиционировании, натяжении или вытягивании тяжелых деталей. Он подходит для крепления грузов. Он может поднимать грузы весом до 50 тонн.

Как выбрать правильную грузоподъемность ручной лебеки?

Грузоподъемность 120% от веса брутто груза обеспечит эффективную и безопасную работу. Слишком большая грузоподъемность приведет к более медленному и неэффективному подъему, но зато будет более универсальной. Информацию о фактическом весе многих грузов можно найти в Интернете.